GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 10267758
nr 1026 7758
Lockurna
Fajans, Drakmönster i relief, Tidigt 1900-tal, Sign AE & GF
Kondition: nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 mars 2016
kl 19:16:26
18/3 20:21:13
1.000 kr
21/3 19:11:26